Policista/ka odboru cizinecké policie Plzeňský kraj

Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje


Nabízíme
V dnešní nejisté době jistotu zaměstnání a služebního příjmu. Pokud úspěšně projdete přijímacím řízením, dostanete po 6 měsících náborový příspěvek až 150 tisíc korun. Při nástupu bude Váš služební příjem 26.420,- Kč a po ukončení základní odborné přípravy přes 31.400,-Kč. Pracovní doba je 37,5 hod. týdně a budete mít 6 týdnů dovolené. Příspěvky na penzijní a životní pojištění, na dovolenou a dětem na tábory.
Další benefity? Možnost ubytování, máme vlastní rekreační zařízení a po dlouholeté službě nárok na ozdravný pobyt v délce 14 dnů. Možnost studia na vysoké škole, ale i bez diplomu se můžete uplatnit v budoucnu na jiných pozicích.


Požadujeme
Policista odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje
Zajímají Vás zprávy o tranzitní migraci, když prohlížíte internet? Říkáte si, jak moc cizinců u nás skutečně pracuje bez povolení? Umíte si představit, že chytáte převaděče přímo při činu? Chcete vědět, co je to videospektrální komparátor nebo Heartbeat detektor? Staňte se jedním z nás.

Pracovní náplň
Kontrolovat cizince a ubytovatele, jestli dodržují své povinnosti, vyhledávat nelegálně pobývající cizince a vyhošťovat je nebo odhalovat trestné činy. Pohybovat se budete ve firmách, ubytovnách, vlacích i na dálnici a spolupracovat budete s kolegy napříč státní správou.


Poznámka
Máte maturitu a jste bezúhonní? Ozvěte se na zaslat email nebo se můžete přijít nezávazně podívat.
Těšíme se na Vás.


full-time Policista/ka odboru cizinecké policie Plzeňský kraj 2023-05-17 Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje Plzeňský

Kraj:
Plzeňský

Typ pracovního poměru:
Služební poměr

Požadované vzdělání:
Středoškolské s maturitou

Převzato z:
upcr.cz

Zaměstnavatel:
Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje

Odměna (rozpětí):
neuvedeno

Typ pracovního úvazku:
Plný

Kontaktní email: