Policista/ka dálniční oddělení Plzeňský kraj

Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje


Nabízíme
V dnešní nejisté době jistotu zaměstnání a služebního příjmu. Pokud úspěšně projdete přijímacím řízením, dostanete po 6 měsících náborový příspěvek až 150 tisíc korun. Při nástupu bude Váš služební příjem 26.420,- Kč a po ukončení základní odborné přípravy přes 31. 400,-Kč. Pracovní doba je 37,5 hod. týdně a budete mít 6 týdnů dovolené. Příspěvky na penzijní a životní pojištění, na dovolenou a dětem na tábory.
Další benefity? Možnost ubytování, máme vlastní rekreační zařízení a po dlouholeté službě nárok na ozdravný pobyt v délce 14 dnů. Možnost studia na vysoké škole, ale i bez diplomu se můžete uplatnit v budoucnu na jiných pozicích.


Požadujeme
Policista dálničního oddělení Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje
Máte rádi rychlá auta, motorky a zajímáte se o novinky v motoristickém prostředí? Hledáme kolegy na dálniční oddělení do Svojkovic a Ostrova u Stříbra v Plzeňském kraji.
Máte maturitu a jste bezúhonní?

Pracovní náplň
Zajišťovat bezpečí na dálnici, chytat auta v protisměru, ale také řešit dopravní nehody nebo šetřit případy vykradených kamionů. Samozřejmě na začátku budete muset absolvovat potřebné kurzy a školení, ale pak už budete v našem týmu.
Náš moderní vozový park máme rádi a staráme se o něj, takže ničit auta jako u Kobry 11 bychom nechtěli, ale i přesto u nás zažijete pár adrenalinových situací.


Poznámka
Ozvěte se na zaslat email nebo se můžete přijít nezávazně podívat.
Těšíme se na Vás.


full-time Policista/ka dálniční oddělení Plzeňský kraj 2023-05-17 Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje Plzeňský

Kraj:
Plzeňský

Typ pracovního poměru:
Služební poměr

Požadované vzdělání:
Středoškolské s maturitou

Převzato z:
upcr.cz

Zaměstnavatel:
Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje

Odměna (rozpětí):
neuvedeno

Typ pracovního úvazku:
Plný

Kontaktní email: