Lékař - vedoucí zdravotnického střediska

Vazební věznice Litoměřice


Nabízíme
Platové ohodnocení dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě a katalogu prací. Mzdové rozpětí od 76 680 Kč do 90 230 Kč dle započtené praxe.
Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna, podnikové stravování, ubytovna pro zaměstnance v areálu věznice, rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních, penzijní připojištění.

Požadujeme
Požadujeme vysokoškolské vzdělání – magisterský studijní program + certifikát o absolvování základního kmene všeobecného lékařství dle § 4 odst. 2) zákona č. 95/2004 Sb. Uživatelská znalost PC (MS WORD, EXCEL), velmi dobrý psychický a zdravotní stav, trestní a morální bezúhonnost.

Pracovní náplň
Preventivní, diagnostická a léčebná péče v příslušném specializovaném oboru spojená s výchovou a dalším vzděláváním specialistů, s odborným vedením zdravotnického týmu. Lékařské činnosti v ochraně a podpoře veřejného zdraví, hodnocení a řízení zdravotních rizik. Lékařská posudková činnost vykonávaná orgánem s celostátní nebo krajskou působností pro účely odvolacích a přezkumných řízení.

Poznámka
Nástup možný ihned. Vhodné i pro lékaře v důchodu.


full-time Lékař - vedoucí zdravotnického střediska 2023-05-17 Vazební věznice Litoměřice Ústecký

Kraj:
Ústecký

Typ pracovního poměru:
Služební poměr

Požadované vzdělání:
Vysokoškolské

Převzato z:
upcr.cz

Zaměstnavatel:
Vazební věznice Litoměřice

Odměna (rozpětí):
neuvedeno

Typ pracovního úvazku:
Plný

Kontaktní email: